  6. GNIAZDO ELEKTRYCZNE 230V/12V/TV/SAT BIAŁE ZEWNĘTRZNE
GNIAZDO ELEKTRYCZNE 230V/12V/TV/SAT BIAŁE ZEWNĘTRZNE
Kod produktu: CP80534
Producent: HABA
HABA
Produkt dostępny
Szczegóły dostawy
Paczkomaty InPost DHL
do 48h do 48h do 48h
Opis produktu
  • Producent: Haba
  • Uniwersalne, zewnętrzne gniazdo elektryczne
  • Do montażu na zewnętrznej ścianie kampera lub przyczepy kempingowej
  • Napięcie: 12 V
  • Wymiary montażowe (wys. x szer.): 100 x 100 mm
  • Klasa ochrony: IP 44
  • Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
  • Posiada klapkę na zawiasach oraz uszczelkę z gumy piankowej
  • Waga: 0,2 kg
  • Kolor: biały
PRZYŁĄCZE POSIADA:
  • Gniazdo Schuko 230 V
  • Gniazdo 12 V