GNIAZDO ELEKT.WEWN.12-24V USB-Ax1, USB-Cx1 ZAMYKANE
opinii
opinie
opinia
Kod produktu:
REI811211
Producent:
CARBEST
Odpowiedzialność za produkt
86,00
netto
Produkt
dostępny
Dodaj do koszyka
Zapytaj o produkt
Szczegóły dostawy
Paczkomaty
InPost
DHL
do 48h
do 48h
Opis produktu
Producent:
Carbest
Podwójne gniazdo wewnętrzne z zatyczką ochronną
Napięcie: 12/24 V
Przyłącza: 1 x USB-C i 1 x USB-A
Wyjście USB-A: QC 3.0 (3,6 V - 12 V, maks. 32 W)
Wyjście USB-C: QC 4.0 (5 V - 20 V, maks. 60 W)
Średnica otworu montażowego: 29 mm